Najnowsze posty na Forum
Z kategorii:

Dyskusja dotyczy strony: http://muonline.wikidot.com/do-cc-najlepszy-jest

Nie mam wielkiego doświadczenia z buildami na Chaos Castle, raptem dwa zwycięstwa, choć z drugiej strony rzadko gram, exp tak kusi, a porzucanie party moim ulubionym ee, żeby wskoczyć na CC, to trudne do zrealizowania, ale buduje postacie pod CC, może kiedyś… przyjdą zwycięstwa.
Zebrane przeze mnie opinie znajdą się na w/w stronie, Ty możesz przedstawić swój pomysł tutaj.

na CC najlepszy jest... przez asenasen, 11 Oct 2007 09:45

Jedna ambitna osoba może zadziwić wielu, ale kilkanaście, czy kilkadziesiąt mniej pracowitych przejedzie tą jedną jak walec.
Dlaczego kolejna strona? Chodzi o to by jak najmniejszym wkładem zbudować kompendium wiedzy na temat MUonline, gra ma poważnego sponsora, który jak mam nadzieję zarabia na nas trochę kasy, dlatego myślę, że nie poprzestanie na laurach i będzie rozwijał globala, tak, żeby można było nadążać za privami, które pokazują, że magiczny świat MU może być jeszcze piękniejszy.

Podstawą strony będą screeny, jeżeli masz na tyle rozwinięta postać, że decydujesz sie podbijać na +10 do +13, jeżeli wskrzeszasz Horse, czy Fenira rób screeny - uszanuję twoje autorstwo, zresztą myślę, że powstanie dział o graczach, jeśli tylko zechcą opisać historię swoich postaci.

Powitanie przez asenasen, 25 Sep 2007 08:28
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License