Muse Elf

Elfki, występują w grze wyłącznie w postaci żeńskiej. Nie próbuj jednak zadzierać z rozwiniętym Agility Elfem (ae), te elfy są postrachem innych graczy podczas eventu Chaos Castle, atakują z dystansu, używają łuki i kusze (te drugie mają większy speed). Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu agility (646), korzystają z ice arrow, który zamraża podobnie jak u Silverów w Atlans.
Zupełnie odmienną postacią jest Energy Elf (ee), najbardziej lubiana postać w grze. Elfy energetycznie nie biorą udziału w walce, natomiast ich trzy aury: defensywna, ofensywna i uzdrawiająca (defense, damage i heal), pozwalają grać całemu party w takich miejscach gdzie nie poradziliby sobie bez (ee).

Rozwijanie obu rodzajów elfów jest bardzo proste, (ae) pakuje w agility, a (ee) w energy, ot cała filozofia:

  • Agility Elf: Budowa postaci (ae) Elf Zręczności: strenght tylko pod set, najpierw Guardian, potem Divine, i wymagający jeszcze więcej strenght Red Spirit, można także rozważyć ancient set Gywen / Guardian.
  • Energy Elf: Budowa postaci (ee) Elf Energetyczny: strenght tylko pod set, najpierw Vine, Silk, i co najwyżej Wind. Ancient set odpowiedni dla (ee) to Ceto / Vine.

Sety:
Wind
Spirit
Guardian

Wings


Polecane linki:

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License